HAKKIMIZDA
FİRMAMIZ

1976 yılından beri dokumacılık yapan, İstanbul merkezli bir aile şirketiyiz. Dokumacılık alanında yıllar içinde edindiğimiz birikimimiz sayesinde günümüzde üretimini yaptığımız halıları tasarladık.

Özel tezgahlarda dokuyup el işçiliği ile neticelendirdiğimiz halılarımızı, geniş renk yelpazemiz ve desen çeşitliliğimiz sayesinde her bir müşterimize özel olarak sipariş üzerine üretiyoruz. Hizmette sınır tanımamayı ilke edinerek müşterilerimizin seçimleri doğrultusunda kişiye özel tasarımlar yapıyoruz. Hem alışveriş esnasında hem alışveriş sonrasında müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaya özen gösteriyoruz.

Misyonumuz

Aile hayatına değer katmayı amaç edinen bir dokumacılık firmasıyız. Her evin, yuva olduğu ailenin ortak duyguları ve değerleri ile inşa ettiği özgün eseri olduğuna inanıyoruz. Farklı evlerin farklı odalarına hitap edebilecek yenilikçi tasarımlara sahip halılar üreterek misyonumuzu gerçekleştiriyoruz. Halılarımız sayesinde müşterilerimize kendi tarzlarını evlerine yansıtma olanağı sunuyoruz.

Vizyonumuz

Geçmişimizden beri farklı ürünler tasarlamayı hedefleyerek çalışıyoruz. Nesilden nesle aktardığımız tecrübe ve tutku ile zanaatımızı hep daha ileriye götürmeyi hedefliyoruz. Firmamızı ve ürünlerimizi dünyaya tanıtmayı ve alanımızda ülkemizi temsil etmeyi gaye ediniyoruz.

NEDEN BİZ?
Ücretsiz Kargo Türkiye’nin her ilinden sipariş veren müşterilerimize halılarımızı ücretsiz kargo ile teslim ediyoruz.
İade ve Değişim Sipariş teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, kullanılmamış olması şartıyla standart ürünlerin iade ve değişimini kabul ediyoruz.
Kalite Garantisi Üretimden kaynaklı meydana gelebilecek her türlü probleme karşı 1 yıl kalite garantisi sunmaktayız.
Özel Üretim Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kişiye özel tasarımlar yapıyoruz. Istenilen ölçü, şekil ve desende halılar üretiyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR